دانلود فایل<پاورپوینت درباره رزومه>

پاورپوینت,درباره رزومه,رزومه چیست پاورپوینت درباره رزومه در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت درباره رزومه. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 48 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

رزومه چیست؟

رزومه سندی است كه به طور فردی تنظیم میشود و تمركز اصلی آن بر روي سابقه ی كاری شخص است.رزومه به طور مختصر تجربیات كاری و مهارت ها و تحصیلات و صلاحیت های فرد را برجسته و پر رنگ می سازد.به گونه ای تنظیم می شود كه تاثیر اولیه مطلوبی ایجاد كند.ابزاری قوی در جهت دادن به نتیجه مصاحبه است.

رزومه برگه تقلب شما برای مصاحبه است!

رزومه تبلیغی برای شماست برای فراهم كردن یك مصاحبه

رزومه ... نیست!

شرح زندگی شخصیلیست كاملی از تجارب كه شامل اطلاعات نامربوطی است.به گونه ای تنظیم شود كه نیاز به خواندن كامل داشته باشد نه مطالعه سطحی (استفاده از عبارات به جای جملات)جایی برای ارتكاب اشتباهات، فرمت های نامعمول، دستور زبان ضعیف یا سبك نا معين و بي هدف هدف رزومه این است كه:صلاحیت های حرفه ای فرد را برجسته و پر رنگ كند.تجربیات تحصیلی و حرفه ای شخص را تشریح كند.پتانسیل های فرد را نمایش دهد و آشكار كند.اجازه ورود شما را به اتاق كار فرما كسب كند!