دانلود فایل<مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE بورس اوراق بهادار تهران>

فرمول های دیده بان بازار,فیلترهای دیده بان بازار,دیده بان تی اس ای,فیلترهای بازار بورس,نرم افزار بورس,دیده بان بورس,دیده بان TSE,فیلتر TSE,فرمول مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE بورس اوراق بهادار تهران در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE بورس اوراق بهادار تهران. آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.مجموعه 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE بورس اوراق بهادار تهران

مجموعه حاضر، شامل 27 فیلتر پرکاربرد دیده بان بازار سایت TSE (بورس اوراق بهادار تهران) می باشد. این مجموعه شما را قادر می سازد تا لحظه به لحظه، از تحولات بازار بورس مطلع باشید ور در بهترین زمان، بهترین تصمیم را بگیرید. آموزش های لازم جهت استفاده از این فرمول ها، در سایت TSE (بورس اوراق بهادار تهران) و در قیمت امکانات جدید موجود، می باشد.

راهنمای استفاده:
ابتدا فایل zip را باز نمایید. مشاهده می نمایید که این فایل، شامل 27 فایل با فرمت txt می باشد که هر یک دارای فرمول هایی است. این فرمول ها باید در قسمت فیلتر، در بخش امکانات سایت www.tsetmc.com (مدیریت فن آوری بورس تهران)، قرار گیرد تا شما را به خوبی، از تحولات بازار آگاه نماید.

راهنمای گام به گام :
1- ابتدا وارد سایت مدیریت فن آوری بورس تهران (www.tsetmc.com) شوید.
2- سپس در قسمت بالای سایت، بر روی منوی فیلتر (مدیریت و ساخت فیلتر) کلیک نمایید. در پنجره باز شده، گزینه فیلتر جدید را انتخاب نموده تا کادری نمایان شود که از شما، نام فیلتر و کد فیلتر را می خواهد.
3- نام را به دلخواه وارد نموده و سپس هر یک از کدهای مربوط به این مجموعه را، جداگانه در فیلتری مجزا وارد نموده و در انتها گزینه تأیید را بزنید. پس از این کار، شما 27 فیلتر جداگانه خواهید داشت.